Іздеу
Маршруты
Карты · Краснодар · Автосервис, Автотехорталық

Автодом

Рейтинг 3,7
151 баға
21:00-ге дейін ашық
+7 (988) 388-88-92
Телефон нөмірін көрсету
Краснодар, Беговая улица, 22
Сақтау

Фото немесе видео қосу

Автосервис, автотехорталық Автодом, Краснодар, фото
Автосервис, автотехорталық Автодом, Краснодар, фото
Тағы 17
Шолу
Жаңалықтар
1
Фотосурет
27
Пікірлер
77
Ерекшеліктер

Мекенжай

Краснодар, Беговая улица, 22
Кіретін есіктерді көрсету
Бағыт

Контактілер

+7 (988) 388-88-92
Телефон нөмірін көрсету

Жұмыс уақыты

21:00-ге дейін ашық
Жұмыс кестесі

Жету жолы

Ипподром
187 м
4
ИпподромБольшевистская улицаРоссийская улица3-я Трудовая9-й километр Ростовского шоссе
Тұрақтарды көрсету

Ерекшеліктер

Тұрақ
Дәретхана
Wi-Fi
Базалық сервистік қызмет көрсету
Құлау-түйісу бұрышы
Шина құрастыру
Қызметкерлерді шақыру батырмасы
Алдын ала жазылу
Пісіру жұмыстары
Жұмыс турлері:автомобильдің компьютерлік диагностикасы, генераторларды жөндеу, автокондиционерді толтыру және жөндеу, раскоксовка, қозғалтқыш эндоскопиясы, турбокомпрессор жөндеу, ілінісу жөндеу, ГБЦ жөндеу, кардан біліктерін жөндеу, инжекторды шаю, форсункаларды тазалау, замена ГРМ, майларды ауыстыру, стартерлерді жөндеу, форсунка жөндеу, жүрістік бөлікті жөндеу, автомобиль көпірін, жылтырату, қозғалтқышты жөндеу, шар тіректерін жөндеу, рульдік редукторды жөндеу, автоматты беріліс қорабын жөндеу, Тежеуіш жүйесін жөндеу, шығару жүйесін жөндеу, БАҚ жөндеу, қосалқы бөлшектер және тапсырыс бойынша жиынтықтар
Автомобиль маркасы:отандық, еуропалық, жеңіл
Жануарлармен кіру:жануарлармен тыйым салынған
Төлем тәсілі:банктік аударым бойынша, алдын ала төлеу, қолма-қол ақшалай, жеңілдікті санаттарға қызмет көрсету бойынша жеңілдіктер
Ұйым туралы толығырақ
Панорама
Сіз осы ұйымның иесісіз бе?

Келушілер саны және жұмыс кестесі

12:00Әдетте келушілер көп
Дс
Сс
Ср
Бс
Жм
Сб
Жс

Жанындағы ұқсас орындар

Антикор123.рф
Рейтинг 4,9
ТессАвто
Рейтинг 4,9
Вап сервис
Рейтинг 4,6
Авторитет
Рейтинг 5,0
ТермоЛайн
Рейтинг 4,4
Рейтинг 3,7
151 баға
Осы орында бағалаңыз

77 пікір

Әдепкі бойынша
Владимир С.
3 деңгейлі қала білгірі
27 ақпан
Не совету никому! Подвели по срокам. Обманули. Не качественный ремонт. Поставил машину вечером. Сказали завтра вечером заберешь. Ни завтра вечером, ни на следующий вечер, а только утром на третий день забрал. Сначала сказали 12 тр за снять-поставить коробку. После ремонта в счете появилась цифра 19тр (наверное из за того что дольше провозились). я заплатил 12. Поменяли теплообменник т.к. устраняли течь тосола. В итоге теплообменник оказался цел. В другом сервисе отпрессовали - все норм. После ремонта течь появилась в другом месте на тройнике под термостатом. Сказали надо менять и термостат. На тот момент доверять им перестал и поехал в другое место. Термостат цел. Просто эти ребята трубку от теплообменника до тройника под термостатом поставили без прокладки (удалили прокладку), вот и потекло. После ремонта застучали стойки стабилизатора. После того как их подтянули, стук ушел. Как можно было их не дотянуть? Просил еще поменять заодно лампочки в подсветке номера на задней двери. Когда забирал - не проверил. Потом увидел что подсветка вывалилась из гнезда и висела на проводе. Они его открутили что бы посмотреть и заказать лампочку, но не не поменяли и не закрутили обратно два шурупа-так и отдали. После ремонта залили новое масло так, что щуп сухой. на след день когда проверил и вернулся, они погуглили сколько масло должно быть в моем двигателе, залили ещё 800мл. сразу не могли узнать сколько нужно было залить. За 32 года за рулем - это худший сервис. При том настолько, что даже написал первый в своей жизни отзыв.
2
1
Юлия
2 деңгейлі қала білгірі
9 сәуір
Слышала негативные отзывы о данном сервисе и объезжала его стороной, а тут пришлось обратиться.. И что я могу сказать?! НЕ ВЕРЬТЕ СЛУХАМ, проверяйте сами! Прекрасное обслуживание! Мастера Дмитрий и Анатолий занимались моим автомобилем. Работой довольна на 100% Честное (что редкость для нашего региона) обслуживание. Ребята профессионалы своего дела. Машинка теперь ведёт себя, как будто только выехала с завода. Побольше бы таких людей! Спасибо вам огромное!
1
Юрий Куняев
4 деңгейлі қала білгірі
22 ақпан
Не советую данное СТО! Приехал в субботу, в первой половине дня, поменять мосло и фильтра в АКПП, записался на воскресенье в 17:00. Приехал в воскресенье в назначенное время, а про мою запись забыли, менеджер развёл руками и менять не стали. В итоге потеренное время. Машин набрали очень много, а работают всего два человека и не торопятся.
1
Жарнаманы орналастыру
Қате туралы хабарлау
Көмек
Сервистер
Бағыттар
Кептелістер
Yandex Map Editor
Метроның сызбасы
Картаны жасау
Карты сервисінің API
Жеке
Бетбелгілер мен көлігім
Менің пікірлерім
Менің карталарым
Баптаулар
Бизнес үшін
Жеке кабинет
Карты сервисіндегі жарнама
Өз ұйымыңды қосу
Қызмет туралы
Пайдаланушы келісімі
Ұялы қолданба
Яндекс Карты — қай жерде тамақтанатыныңызды, қайда баратыныңызды, не істейтініңізді таңдаңыз.
© 2001–2026 «Яндекс» ЖШҚ
Деректер көзі