Іздеу
Маршруты
Карты · Когалым · Автожуу

Атмосфера

Рейтинг 4,9
336 баға
22:00-ге дейін ашық
+7 (922) 400-44-93
Телефон нөмірін көрсету
Когалым, Широкая улица, 2
Сақтау

Фото немесе видео қосу

Автожуу Атмосфера, Когалым, фото
Автожуу Атмосфера, Когалым, фото
Тағы 6
Шолу
Фотосурет
16
Пікірлер
91
Ерекшеліктер

Мекенжай

Когалым, Широкая улица, 2
Кіретін есіктерді көрсету
Бағыт

Контактілер

Мойка
+7 (922) 400-44-93
Телефон нөмірін көрсету
atmosfera-carwash.booknow.ru

Жұмыс уақыты

22:00-ге дейін ашық
Жұмыс кестесі

Жету жолы

Широкая улица
124 м
4
Широкая улицаГИБДДОбразовательный центрКогалым – Железнодорожный вокзалСУ-78
Тұрақтарды көрсету

Ерекшеліктер

Картамен төлеу
Асты алып шығару
Жеткізу
Салонды химиялық тазалау
Өзіңізбен бірге кофе
Қызметкерлерді шақыру батырмасы
Жуу:мотоциклдер, астын, кешенді, қолмен, жанасусыз, дөңгелектерді, қозғалтқышты
Шанақты жуу құны:бастап 150 р.
Мүгедектер арбасында кіруге қолжетімділік:қол жетімді
Ұйым туралы толығырақ
Панорама
Сіз осы ұйымның иесісіз бе?

Келушілер саны және жұмыс кестесі

11:00Әдетте орташа жүктемелілік
Дс
Сс
Ср
Бс
Жм
Сб
Жс

Жанындағы ұқсас орындар

Geizer
Рейтинг 4,1
Рейтинг 4,9
336 баға
Осы орында бағалаңыз

91 пікір

Әдепкі бойынша
Solomun
3 деңгейлі қала білгірі
3 қаңтар
Плюсы - отдельные ворота для живой очереди и по записи - уютная зона ожидания Минусы: - нет монитора для видео наблюдения за процессом мойки - мойщики молодые ребята - которые не понимают что коврики после мойки нужно сначала высушить прежде чем закинуть их в машину - недомывают низ машины и диски - машину выдают сырую, протертую на скорую руку... только с 3 раза убедил девочку приёмщицу устранить недочёты...с недовольным выражением лица и скрипя зубами пошла говорить что нужно переделывать)))) Задумка хорошая, но эти вот нюансы отбивают желание приехать на эту мойку ещё.
2
Антон Калинин
5 деңгейлі қала білгірі
14 шілде 2025
Поставил 3 звезды — работа средняя. Плюс однозначно в том, что пока моют машину, можно перекусить — еду готовят нормально, и это создаёт приятное впечатление. Однако сама мойка оставила желать лучшего. В целом машину помыли полностью, но были замечены недочёты. По просьбе клиента (меня) должны были дополнительно уделить внимание участкам вокруг дверей и местам их крепления к кузову — этого сделано не было. Также менеджер лично спросил, нужно ли помыть коврик в багажнике — я подтвердил, что нужно. Однако после завершения мойки коврик остался грязным. На мой вопрос менеджер ответил, что данный элемент не входит в мой тариф, хотя именно он сам ранее уточнял по нему информацию. Это вызвало недоумение и ощущение недоговорённости. В целом, если бы не эти моменты, возможно, поставил бы больше. Но отношение к работе и внимательность к деталям явно требуют улучшения.
Даниил Морозов
13 деңгейлі қала білгірі
16 қыркүйек 2025
Мне понравилось. Помыли хорошо, быстро. Что по живой очереди, что по записи - качество обслуживания достойное. И подождать можно в приятном на вид помещении.
Жарнаманы орналастыру
Қате туралы хабарлау
Көмек
Сервистер
Бағыттар
Кептелістер
Yandex Map Editor
Метроның сызбасы
Картаны жасау
Карты сервисінің API
Жеке
Бетбелгілер мен көлігім
Менің пікірлерім
Менің карталарым
Баптаулар
Бизнес үшін
Жеке кабинет
Карты сервисіндегі жарнама
Өз ұйымыңды қосу
Қызмет туралы
Пайдаланушы келісімі
Ұялы қолданба
Яндекс Карты — қай жерде тамақтанатыныңызды, қайда баратыныңызды, не істейтініңізді таңдаңыз.
© 2001–2026 «Яндекс» ЖШҚ
Деректер көзі