Іздеу
Маршруты
Карты · Астрахан облысы · Кафелер

Арман

Рейтинг 4,9
720 баға
21:00-ге дейін ашық
+7 (937) 103-16-52
Телефон нөмірін көрсету
рабочий посёлок Нижний Баскунчак, улица Максима Горького, 26
Сақтау

Фото немесе видео қосу

Кафе Арман, Астрахан облысы, фото
Тағы 135
Шолу
Мәзір
Фотосурет
145
Пікірлер
454
Ерекшеліктер

Мәзір

Көптен жаңартылмаған
Лагман
330 ₽
Плов «по-узбекски»
250 ₽
Баурсаки (национальные пышки)
100 ₽
Барлық мәзірді қарау
Барлық мәзірді қарау

Мекенжай

рабочий посёлок Нижний Баскунчак, улица Максима Горького, 26
Бағыт

Контактілер

+7 (937) 103-16-52
Телефон нөмірін көрсету
arman-1723800416.clients.site

Жұмыс уақыты

21:00-ге дейін ашық
Жұмыс кестесі

Жету жолы

Нижний Баскунчак
92 м
Нижний Баскунчак
Тұрақтарды көрсету

Ерекшеліктер

Жеткізу
Асты алып шығару
Тұрақ
Дәретхана
Картамен төлеу
Wi-Fi
Өзіңізбен бірге кофе
Халал
Шай
Орташа шот:бастап 300 р.
Оқиғалар:Күн, Іскерлік кездесу, Корпоративтік, Банкет, Үйлену тойы, Ояну, Туған Күн, Отбасылық түскі ас
Таңғы ас уақыты:9–11 сағат
Жануарлармен кіру:жануарлармен тыйым салынған
Ұйым туралы толығырақ
Панорама
Ұйым иесі ақпараттың өзектілігін бақылап отырады

Келушілер саны және жұмыс кестесі

10:00Әдетте орташа жүктемелілік
Дс
Сс
Ср
Бс
Жм
Сб
Жс
Рейтинг 4,9
720 баға
Осы орында бағалаңыз

454 пікір

Әдепкі бойынша
Котельникова Юлия
9 деңгейлі қала білгірі
10 мамыр
Поставлю пять , но это относительно соседних кафе , так бы поставила 4. Из плюсов - очень вкусный лагман , молочный коктейль , из минусов - в лагмане попадались мелкие кости . Так же неплохие рулетики из баклажанов . Хрустящие и правда . Но это в сравнении с кафе рядом,например , кафе в здании гостиницы "Галактики ", там вообще был ужас , официантка -барменша или как ее назвать непонятно . Она не знала будет ли пиво вообще , какие есть блюда , не предложила ничего из того , что мы не увидели сами , не знала есть ли соус , когда спросили , какой есть , сказала "кетчуп ", ну так себе соус , при этом принесли с мантами все -таки соус, которого нет к картошке фри. В общем , Арману из-за сравнения 5 , соседям 2 с минусом
1
Юлия Ш.
4 деңгейлі қала білгірі
23 маусым
Очень вкусный чай😻 Спасибо большое за гостеприимство, красиво, чисто и уютно, благодарим девушку за отзывчивость и приятное обслуживание!
imisvictory
21 деңгейлі қала білгірі
20 сәуір 2025
Отличное место для передышки во время экскурсии! 👍 Посетили с группой туристов, и остались очень довольны. Меню порадовало своей простотой и домашним вкусом: борщ наваристый, как у бабушки, курица с пюрешкой - классика, которую сложно испортить, а салат из капусты напомнил детство. Чистота и аккуратность - это всегда большой плюс! Заметно, что заведение старается поддерживать порядок, и это приятно. Персонал очень дружелюбный и внимательный к посетителям. 🤗 Отдельно хочется отметить домашнюю атмосферу. Чувствуешь себя как в гостях! Самса немного суховатой показалась, но это дело вкуса. В целом, прекрасное место для обеда, особенно если вы путешествуете группой. Рекомендую от души! 💯 Обязательно вернемся еще! 🚶‍♀️🚶
1
Жарнаманы орналастыру
Қате туралы хабарлау
Көмек
Сервистер
Бағыттар
Кептелістер
Yandex Map Editor
Метроның сызбасы
Картаны жасау
Карты сервисінің API
Жеке
Бетбелгілер мен көлігім
Менің пікірлерім
Менің карталарым
Баптаулар
Бизнес үшін
Жеке кабинет
Карты сервисіндегі жарнама
Өз ұйымыңды қосу
Қызмет туралы
Пайдаланушы келісімі
Ұялы қолданба
Яндекс Карты — қай жерде тамақтанатыныңызды, қайда баратыныңызды, не істейтініңізді таңдаңыз.
© 2001–2026 «Яндекс» ЖШҚ
Деректер көзі