Іздеу
Маршруты
Карты · Улан‑Удэ · Банкет залы

Арджуна

Рейтинг 4,6
368 баға
Бейсенбіге дейін жабық
+7 (3012) 30-08-80
Телефон нөмірін көрсету
Улан-Удэ, посёлок Ленина, улица Вильямса, 30/1
Сақтау
Заттаңба

Фото немесе видео қосу

Банкет залы Арджуна, Улан‑Удэ, фото
Банкет залы Арджуна, Улан‑Удэ, фото
Тағы 26
Шолу
Фотосурет
36
Пікірлер
123
Ерекшеліктер

Мекенжай

Улан-Удэ, посёлок Ленина, улица Вильямса, 30/1
Кіретін есіктерді көрсету
Бағыт

Контактілер

+7 (3012) 30-08-80
Телефон нөмірін көрсету
ardjuna.ru

Жұмыс уақыты

Бейсенбіге дейін жабық
Жұмыс кестесі

Жету жолы

Баатарай Ургоо
174 м
2
Баатарай УргооТурбаза Улан-УдэПосёлок Ленина
Тұрақтарды көрсету

Ерекшеліктер

Жазғы дәліз
Жеткізу
Картамен төлеу
Асты алып шығару
Wi-Fi
Бизнес-ланч
Өзіңізбен бірге кофе
Балалар бөлмесі
Арнайы мәзір:балалар
Төлем тәсілі:қолма-қол ақшалай, картамен төлеу, қолма-қол ақшасыз
Мекеменің ерекшеліктері:жанды музыка, тегін тұрақ, шарап картасы, би алаңы, банкет залы бар
Мекеме түрі:премиум класстағы мейрамхана
Ұйым туралы толығырақ
Панорама
Сіз осы ұйымның иесісіз бе?

Келушілер саны және жұмыс кестесі

07:00Жабық
Дс
Сс
Ср
Бс
Жм
Сб
Жс

Жанындағы ұқсас орындар

Reston Сад
Рейтинг 4,9
Додо Пицца
Рейтинг 4,8
Додо Пицца
Рейтинг 4,4
Рейтинг 4,6
368 баға
Осы орында бағалаңыз

123 пікір

Әдепкі бойынша
батоша
4 деңгейлі қала білгірі
13 наурыз
Очень уютное, красивое место! Кухня тут на высшем уровне! Повара бедные устают наверное, работают и на кафе, и на банкеты 😅 Обслуживание отличное, знают что посоветовать для каждого, всегда с улыбкой и добротой относятся ко всем! Советую Советую !
Инкогнито 5778
3 деңгейлі қала білгірі
9 қаңтар 2025
Местечко хорошее , все понравилось , обстановка спокойная . Есть детская зона , правда там очень скудненько , но хоть что то . Оформление зала очень красивое .Блюда всегда свежие и вкусные , приемлемые цены . Минус в том что очень долго обслуживают , очень … отмечали день рождение , заранее просила накрыть на стол , по приходу на столе было готово 3 салата , остальное принесли примерно через час . Алкоголь маленький ассортимент . Со своим нельзя.
2
Дарья Д.
10 деңгейлі қала білгірі
6 мамыр 2025
Ели не в основном зале, а в кафе, которое в квадратном рядом. Потому что в основном шел банкет. Были в зале одни. При входе очень пахнет хлоркой из туалетов. Даже пришлось самим открыть все окна в зале, чтобы не задохнуться. На столах грязно, салфетки липкие. Тоже попросили официантов протереть и 2 раза пересели, пока нашли не очень липкий. Официант на несколько вопросов по меню не ответил, но честно бегал уточнять. Когда принесли еду, все оказалось очень свежим, вкусным, приготовленным как будто из под ножа, но очень быстро, возможно, благодаря банкету. Так что за зал и обслуживание снижаю 1 звезду. За кухню, умения повара, вкус, добавляю обратно. Рекомендую не обращая внимание ни на что, приходить и есть тут!
1
Жарнаманы орналастыру
Қате туралы хабарлау
Көмек
Сервистер
Бағыттар
Кептелістер
Yandex Map Editor
Метроның сызбасы
Картаны жасау
Карты сервисінің API
Жеке
Бетбелгілер мен көлігім
Менің пікірлерім
Менің карталарым
Баптаулар
Бизнес үшін
Жеке кабинет
Карты сервисіндегі жарнама
Өз ұйымыңды қосу
Қызмет туралы
Пайдаланушы келісімі
Ұялы қолданба
Яндекс Карты — қай жерде тамақтанатыныңызды, қайда баратыныңызды, не істейтініңізді таңдаңыз.
© 2001–2026 «Яндекс» ЖШҚ
Деректер көзі