Іздеу
Маршруты
Карты · Саратов · Сән салоны · Adora

Adora

Рейтинг 4,4
93 баға
Бұдан былай жұмыс істемейді
+7 (8452) 72-17-30
Телефон нөмірін көрсету
Саратов, улица имени А.М. Горького, 22
Сақтау

Фото немесе видео қосу

Сән салоны Adora, Саратов, фото
Сән салоны Adora, Саратов, фото
Тағы 33
Шолу
Фотосурет
43
Пікірлер
30
Ерекшеліктер

Мекенжай

Саратов, улица имени А.М. Горького, 22
Кіретін есіктерді көрсету
Бағыт

Контактілер

+7 (8452) 72-17-30
Телефон нөмірін көрсету

Жұмыс уақыты

Жұмыс кестесі көрсетілмеген
Қосу

Ұқсас орындар топтамасы

Топтама  ·  13
13 популярных салонов красоты Саратова
Яндекс КартыЯндекс Карты

Жету жолы

Улица Горького
85 м
4
Улица ГорькогоУлица ДзержинскогоПроспект СтолыпинаУлица Максима ГорькогоФилармония
Тұрақтарды көрсету

Ерекшеліктер

Маникюр
Педикюр
Әйелдердердің шашын қию бағасы:800–1200 р.
Ер адамдардың шашын қию бағасы:750–750 р.
Косметологиялық қызметтер:кірпік ұзарту, татуаж, пилинг, инъекциялық процедуралар, қастарды түзету, теріні тазарту, эпиляция, дене пішінін түзету
Классикалық әйелдер маникюрі, жабынмен:600–1700 р.
Ұйым туралы толығырақ
Панорама
Сіз осы ұйымның иесісіз бе?

Келушілер саны және жұмыс кестесі

06:00Жабық
Дс
Сс
Ср
Бс
Жм
Сб
Жс

Жанындағы ұқсас орындар

Оксид
Рейтинг 5,0
Горожанка
Рейтинг 5,0
Дива
Рейтинг 5,0
Блэк даймонд
Рейтинг 5,0
Анжела
Рейтинг 5,0
Рейтинг 4,4
93 баға
Осы орында бағалаңыз

30 пікір

Әдепкі бойынша
Olga Mercury
6 деңгейлі қала білгірі
12 қаңтар 2023
Небольшой и уютный, в центре города. Прекрасные администраторы, теплая атмосфера и грамотные специалисты делают салон Адора одним из моих любимых салонов красоты в городе. Хочу отметить великолепного косметолога салона- Викторию Владимировну. Немногие врачи - косметологи обладают таким индивидуальным подходом к пациенту, грамотностью и профессионализмом. Импонирует необычный для нашего времени подход Виктории Владимировны без инъекций, максимально экологично, продлить молодость, используя разнообразные техники массажа, в том числе авторского, пилинги с учетом состояния кожи и возраста, аппаратные методики. В этом салоне я прошла обучение самомассажу лица, аналогов которому не встречала. Теперь приобретенные навыки позволяют мне за 20 минут привести свое лицо в порядок и получать заслуженные комплименты.
3
Ирина Ю
2 деңгейлі қала білгірі
3 қыркүйек 2023
Во второй раз посетила "салон". Результат тот же -испорченное настроение. Первый раз была года два назад, после чего обходила стороной. Теперь быстро надо было постричься, Адора рядом с домом. Времени много прошло, мастера поменялись. Зашла. Само помещение стало невзрачным. Было более ухоженным и респектабельным, на мой взгляд. И Эльмира обтяпала "мама не горюй". Грустно.
1
Жанна Кунракова
3 деңгейлі қала білгірі
12 қазан 2023
сегодня посетила этот прекрасный салон, мне понравилась его атмосфера, меня обслуживала отличный мастер Юлия Абрамова, сделала стрижку именно так как я и представляла, даже лучше чем на фото, советую каждому посетить этот салон!
1
Жарнаманы орналастыру
Қате туралы хабарлау
Көмек
Сервистер
Бағыттар
Кептелістер
Yandex Map Editor
Метроның сызбасы
Картаны жасау
Карты сервисінің API
Жеке
Бетбелгілер мен көлігім
Менің пікірлерім
Менің карталарым
Баптаулар
Бизнес үшін
Жеке кабинет
Карты сервисіндегі жарнама
Өз ұйымыңды қосу
Қызмет туралы
Пайдаланушы келісімі
Ұялы қолданба
Яндекс Карты — қай жерде тамақтанатыныңызды, қайда баратыныңызды, не істейтініңізді таңдаңыз.
© 2001–2026 «Яндекс» ЖШҚ
Деректер көзі