Іздеу
Маршруты
Карты · Санкт‑Петербург · Спорттық киім және аяқ киім

Adidas

Рейтинг 4,0
67 баға
Бұдан былай жұмыс істемейді
8 (800) 250-77-53
Телефон нөмірін көрсету
Санкт-Петербург, Полюстровский проспект, 84 · этаж 3
Сақтау
Заттаңба

Фото немесе видео қосу

Спорттық киім және аяқ киім Adidas, Санкт‑Петербург, фото
Спорттық киім және аяқ киім Adidas, Санкт‑Петербург, фото
Тағы 1
Шолу
Фотосурет
10
Пікірлер
15
Ерекшеліктер

Мекенжай

Санкт-Петербург, Полюстровский проспект, 84этаж 3
Кіретін есіктерді көрсету
Бағыт

Контактілер

8 (800) 250-77-53
Телефон нөмірін көрсету
www.adidas.ru

Жұмыс уақыты

Жұмыс кестесі көрсетілмеген
Қосу

Жету жолы

Лесная
640 м
2
ЛеснаяПлощадь МужестваВыборгская
Полюстровский проспект / Кантемировская улица
135 м
4
Полюстровский проспект / Кантемировская улицаУлица ХарченкоПолюстровский проспектКушелевкаСтанция Кушелевка
Тұрақтарды көрсету

Ерекшеліктер

Киім түрлері:ерлер киімі, әйел киімі
Мүгедектер арбасында кіруге қолжетімділік:қол жетімді
Ұйым туралы толығырақ
Панорама
Сіз осы ұйымның иесісіз бе?

Жанындағы ұқсас орындар

Street Beat
Рейтинг 4,4
Снежная Королева
Рейтинг 4,5
Детский мир
Рейтинг 4,4
Спортмастер
Рейтинг 4,2
Pompa
Рейтинг 4,4
Рейтинг 4,0
67 баға
Осы орында бағалаңыз

15 пікір

Әдепкі бойынша
Константин Кочетовский
13 деңгейлі қала білгірі
29 шілде 2021
Нарушают федеральные законы и права покупателей, не продают товары без тряпки на лице. На кассе протягивает грязными руками, тряпку, похожую на маску, без индивидуальной упаковки. В постановлениях/указах и рекомендациях нигде не пишется, что нельзя продавать/обслуживать, а если по Вашему мнению, я нарушаю коап, то это мои проблемы, я ж у Вас не вправе, допустим, потребовать страховой полис и запретить Вам передвижение на автомобиле! Я не наделён такими полномочиями, как и Вы не наделены правом требовать от покупателей неправильно понятых рекомендаций, это личное дело каждого. Позор всему адидасу. Минус клиент с 20-ти летним стажем.
3
2
Ұйым жауабын қарау
Виталий Землянский
4 деңгейлі қала білгірі
1 қыркүйек 2020
Настоящие мошенники. Ценники одни, а продают намного дороже. Задаёшь вопрос продавцам. Они отвечают , что не успевают менять, большой наплыв клиентов. Хотя купили 30 августа. Зашли про это спросить 1 сентября. И 30 и 1 в магазине ни кого))) Думаю нужно жаловаться в Росспотреб надзор и Администрации ТК Европолис.
2
Ұйым жауабын қарау
Александра Мещерская
10 деңгейлі қала білгірі
12 қаңтар 2021
Ужасный магазин. Бестолковые продавцы. Могут необоснованно обвинить в воровстве и вызвать охранников, на основании того лишь факта, что в примерочной продавцу показалось, что осталась лишняя вешалка. Из-за этого возможно придется провести лишние полчаса в торговом центре в 10 вечера, ожидая, пока продавец с охранником без вашего присутствия будут смотреть камеру наблюдения и убеждаться, что ты ничего не крал. Полный произвол и беспредел, нарушение прав человека.
3
Ұйым жауабын қарау
Жарнаманы орналастыру
Қате туралы хабарлау
Көмек
Сервистер
Бағыттар
Кептелістер
Yandex Map Editor
Метроның сызбасы
Картаны жасау
Карты сервисінің API
Жеке
Бетбелгілер мен көлігім
Менің пікірлерім
Менің карталарым
Баптаулар
Бизнес үшін
Жеке кабинет
Карты сервисіндегі жарнама
Өз ұйымыңды қосу
Қызмет туралы
Пайдаланушы келісімі
Ұялы қолданба
Яндекс Карты — қай жерде тамақтанатыныңызды, қайда баратыныңызды, не істейтініңізді таңдаңыз.
© 2001–2026 «Яндекс» ЖШҚ
Деректер көзі