Іздеу
Маршруты
Карты · Чуваш Республикасы · Гостевые дома

33 Пушкина

Рейтинг 4,9
61 баға
22:00-ге дейін ашық
+7 (917) 656-65-63
Телефон нөмірін көрсету
деревня Кадикасы, улица Пушкина, 33
Сақтау
Брондау

Фото немесе видео қосу

Гостевой дом 33 Пушкина, Чуваш Республикасы, фото
Гостевой дом 33 Пушкина, Чуваш Республикасы, фото
Тағы 96
Шолу
Тауарлар мен қызметтер
Жаңалықтар
1
Фотосурет
106
Пікірлер
30
Ерекшеліктер

Витрина

Большой гостевой номер на двоих гостей
2 500 ₽
Барлық тауарлар мен қызметтерді қарау

Мекенжай

деревня Кадикасы, улица Пушкина, 33
Бағыт

Контактілер

+7 (917) 656-65-63
Телефон нөмірін көрсету
33-pushkina.clients.site

Жұмыс уақыты

22:00-ге дейін ашық
Жұмыс кестесі

Жету жолы

Поворот на Кадикасы – 1
960 м
1
Поворот на Кадикасы – 1Поворот на Кадикасы
Тұрақтарды көрсету

Ерекшеліктер

Тұрақ
Ауабаптағыш нөмірде
Жаттығу залы
Жазғы дәліз
Wi-Fi
Саунаны алдын ала брондау
Жануарлармен бірге тұруға болады
Мүгедектігі бар адамдарға арналған тұрақ
Ашық ауада демалу үшін қолайлы
Жағажай сызығы:жоқ
Нөмір бағасы:1999–3000 р.
Бизнес-орталықты жабдықтау:компьютер, принтер
Салынған ай-күні:2012
Ұйым туралы толығырақ
Компанияны Яндекс Карты сервисінде жарнамалау
Рейтинг 4,9
61 баға
Осы орында бағалаңыз

30 пікір

Әдепкі бойынша
Алексей Волков
12 деңгейлі қала білгірі
12 шілде 2025
Были в путешествии от Санкт-Петербурга до Урала и обратно. На обратном пути решили отдохнуть в тихом месте, вдали от городской суеты. 33 Пушкина нашли по отзывам с хорошим рейтингом. И не ошиблись. Отличное местечко для релакса. Тихо, уютно и чисто. Безгранично гостеприимные хозяева. Потрясающий завтрак. Спасибо огромное!
1
Элла
11 деңгейлі қала білгірі
29 шілде 2025
На время поездки на фестиваль бронировали номер в этом чудесном месте). И не пожалели. Получили массу позитивных впечатлений. Это место нельзя назвать гостиницей или отелем. Это действительно Усадьба, куда вы приезжаете к гостеприимным (и очень креативным) хозяевам этой усадьбы. Номер поразил размером и высотой потолка. В холле (хотя я называла бы это арт-простанством) - при желании можно и приготовить еду, и попить чаю, и заняться творчеством, (к слову еду мы не готовили, по той причине, что в усадьбе слишком вкусно кормили.) Из холла выход на огромную, всю в зелени деревянную терассу, (там я успела позагорать))). В целом обустройство усадьбы создает атмосферу безмятежности, дарит вдохновение и желание вернуться сюда еще.
2
Наталья К
4 деңгейлі қала білгірі
22 маусым 2024
Нам посчастливилось побывать в этом месте на одну ночь. Большуший деревянный дом с огромными окнами. Тишина! Даже нет телевизора! Природа, воздух, огромный упитанный Мейнкун, пара маленьких сытых собачек. Единственное, что мне не хватило, это фена в номере. Есть завтрак, мне показалось немного завышена стоимость в 350р/чел (у нас был такой: омлет, пол огурца, пол помидора, две сосиски, масло и сыр с батоном, чай) в целом мы довольны, для нас было очень необычно всё.
3
1
Қате туралы хабарлау
Көмек
Сервистер
Бағыттар
Кептелістер
Yandex Map Editor
Метроның сызбасы
Картаны жасау
Карты сервисінің API
Жеке
Бетбелгілер мен көлігім
Менің пікірлерім
Менің карталарым
Баптаулар
Бизнес үшін
Жеке кабинет
Карты сервисіндегі жарнама
Өз ұйымыңды қосу
Қызмет туралы
Пайдаланушы келісімі
Ұялы қолданба
Яндекс Карты — қай жерде тамақтанатыныңызды, қайда баратыныңызды, не істейтініңізді таңдаңыз.
© 2001–2026 «Яндекс» ЖШҚ
Деректер көзі