Іздеу
Маршруты
Карты · Ростов облысы · Жұмыртқа және құс еті

33 Курицы

Рейтинг 4,1
25 баға
Бұдан былай жұмыс істемейді
8 (800) 222-03-36
Телефон нөмірін көрсету
посёлок городского типа Усть-Донецкий, Комсомольская улица, 22А
Сақтау
Заттаңба

Фото немесе видео қосу

Шолу
Фотосурет
Пікірлер
7
Филиалдар
Ерекшеліктер

Мекенжай

посёлок городского типа Усть-Донецкий, Комсомольская улица, 22А
Бағыт

Контактілер

8 (800) 222-03-36
Телефон нөмірін көрсету
33kuritsi.ru

Жұмыс уақыты

Жұмыс кестесі көрсетілмеген
Қосу
Барлық желі бөлімшелері

Жету жолы

Больница
209 м
4
БольницаИнженерная улицаРынокАвтовокзал Усть-ДонецкийДОСААФ
Тұрақтарды көрсету

Ерекшеліктер

Ұйым туралы толығырақ
Сіз осы ұйымның иесісіз бе?

Жанындағы ұқсас орындар

33 курицы
Жұмыртқа және құс еті
Рейтинг 4,1
Урсдон
Жұмыртқа және құс еті
Рейтинг 4,2
Мартыновские колбасы
Ет, шұжық дүкені
Рейтинг 4,4
Мясной барон
Ет, шұжық дүкені
Рейтинг 4,3
33 Курицы
Ет, шұжық дүкені
Рейтинг 4,2
33 Курицы
Жұмыртқа және құс еті
Рейтинг 4,4
33 Курицы
Жұмыртқа және құс еті
Рейтинг 4,3
33 Курицы
Жұмыртқа және құс еті
Рейтинг 4,2
33 Курицы
Жұмыртқа және құс еті
Рейтинг 4,2
Ермолино
Азық-түлік дүкені
Рейтинг 4,5
Рейтинг 4,1
25 баға
Осы орында бағалаңыз

7 пікір

Әдепкі бойынша
Елена Черноусова
5 деңгейлі қала білгірі
26 қараша 2021
Магазин 33 Курицы хорошо себя зарекомендовал по обслуживанию и качеству продукции.( Раньше бывала там часто, сейчас редко захожу уже т.к.продукция очень подорожала.) Всегда в магазине чисто, всё свежее, продавцы вежливые, всегда посоветуют что-то. Жаль, что там перестали продавать творог и творожную массу с фруктами, которую так любят дети. Было очень удобно, когда приходишь в 33 курицы, купила себе мясо и творожки детям, но сейчас нужно идти в другой магазин за творогом, заодно и мясо и др. продукты взяла и в 33 курицы уже и не захожу поэтому, не охото после работы бегать по магазинам, удобно брать всё в одном и домой. Вот по этому 33 курицы теряют своих покупателей, т.к. некоторые товары привлекали людей раньше больше. Зайдешь за творогом и покупаешь ещё и мясо.(( Маркетинговый ход теперь утерян в 33 курицы! Да и сейчас там цены стали не реальные, всё очень подорожало, по сравнению с куриной продукцией в других магазинах в 33 курицв теперь самые высокие цены! Особенно дорогой стал куриный фарш, чуть ли не 400р. уже стал, прям золотой! А раньше были приемлемые цены. Вообщем магазин хороший, но цены там высокие! Предпочла магазин с более низкими ценами на куриную продукцию.
1
Ұйым жауабын қарау
Алекс М
12 деңгейлі қала білгірі
21 қаңтар 2022
Хороший магазин. Свежие продукты. Регулярно покупаю там куриные полуфабрикаты.
1
Ұйым жауабын қарау
Т
Татьяна Дуйшенова
11 деңгейлі қала білгірі
12 желтоқсан 2022
В магазине всегда очень неприятный запах, продукция неплохая
Ұйым жауабын қарау
Жарнаманы орналастыру
Қате туралы хабарлау
Көмек
Сервистер
Бағыттар
Кептелістер
Yandex Map Editor
Метроның сызбасы
Картаны жасау
Карты сервисінің API
Жеке
Бетбелгілер мен көлігім
Менің пікірлерім
Менің карталарым
Баптаулар
Бизнес үшін
Жеке кабинет
Карты сервисіндегі жарнама
Өз ұйымыңды қосу
Қызмет туралы
Пайдаланушы келісімі
Ұялы қолданба
Яндекс Карты — қай жерде тамақтанатыныңызды, қайда баратыныңызды, не істейтініңізді таңдаңыз.
© 2001–2026 «Яндекс» ЖШҚ
Деректер көзі