Іздеу
Маршруты
Карты · Санкт‑Петербург · Сақтандыру компаниясы

Энергогарант

Рейтинг 3,7
36 баға
Ертеңге дейін жабық
+7 (812) 313-96-16
Телефон нөмірін көрсету
Санкт-Петербург, Введенский канал, 7 · БЦ Фарватер, офис 206, 208, этаж 2
Сақтау
Заттаңба

Фото немесе видео қосу

Сақтандыру компаниясы Энергогарант, Санкт‑Петербург, фото
Сақтандыру компаниясы Энергогарант, Санкт‑Петербург, фото
Тағы 15
Шолу
Фотосурет
25
Пікірлер
13
Филиалдар
Ерекшеліктер

Мекенжай

Санкт-Петербург, Введенский канал, 7БЦ Фарватер, офис 206, 208, этаж 2
Кіретін есіктерді көрсету
Бағыт

Контактілер

+7 (812) 313-96-16
Телефон нөмірін көрсету
www.energogarant.ru

Жұмыс уақыты

Ертеңге дейін жабық
Жұмыс кестесі
Барлық желі бөлімшелері

Жету жолы

Пушкинская
340 м
2
ПушкинскаяТехнологический институт-1Звенигородская
Витебский вокзал – Станция метро Пушкинская
227 м
4
Витебский вокзал – Станция метро ПушкинскаяВерейская улицаСанкт-Петербург (Витебский вокзал)Гороховая улицаМетро Технологический институт
Тұрақтарды көрсету

Ерекшеліктер

Картамен төлеу
Онлайн сақтандыру
Шығындарды реттеу пункті
Жануарлармен кіру:жануарлармен тыйым салынған
Мүгедектер арбасында кіруге қолжетімділік:қол жетімді емес
Ұйым туралы толығырақ
Панорама
Ұйым иесі ақпараттың өзектілігін бақылап отырады

Жанындағы ұқсас орындар

Капитал-Полис
Рейтинг 4,7
Ренессанс Страхование
Рейтинг 3,9
Ренессанс Страхование
Рейтинг 3,5
Олимп Нева
Рейтинг 4,8
Aurore Auto Nissan
Рейтинг 4,6
Рейтинг 3,7
36 баға
Осы орында бағалаңыз

13 пікір

Әдепкі бойынша
Мари
5 деңгейлі қала білгірі
5 қазан 2023
Оформила в салоне Витебский страховку в энергогарант. Никому не рекомендую от слова вообще. Просто подпихнули страховку КАСКО. Навязывала мне Гапстрахование по цене 59 тыс, то что на улице стоит 6 тысяч. Говорила, если страховку буду брать не у них, то машина будет дороже (( Через два месяца обратилась по страховому случаю, отказали. Листок , который был с допусловиями 2 стр, подкололи 6 страницей. Оплатила 67 тыс(( В итоге, прождала месяц отказали, написала претензию отказали. Сейчас подала в суд, будим судиться. На самом деле они нарушили свой договор и забрали, не один месяц моего времени…На электронку не хотели отсылать ответ… Не рекомендую НИКОМУ!!!!!
2
Ұйым жауабын қарау
zakupki@podemlift.ru
5 деңгейлі қала білгірі
3 тамыз 2021
Отзывы, такое чувство, куплены все до одного. Наше дело с Ларгусом который попал в ДТП тянули 3 месяца. Сперва выдали направление на ремонт, потом спустя 3 месяца. Отозвали направление на ремонт и отказали в страховом случае, из-за того что протектор разный на оси... Если хотите застраховать машину, заплатить за это деньги, а при стразовом случае - остаться с отказным письмом! Вам сюда. Иначе обходите стороной.
7
Ұйым жауабын қарау
Оксана Величко
8 деңгейлі қала білгірі
7 желтоқсан 2021
Все отзывы куплены!безобразная компания!обходите стороной, лучше обратиться в крупную известную компанию,которая добродит своей репутацией, у которой есть клиентский подход!если у вас наступит страховой случай,вы пожалеете что связали с этой шараж-монтаж конторой, в которой работают абсолютно не компетентные сотрудники.
6
Ұйым жауабын қарау
Жарнаманы орналастыру
Қате туралы хабарлау
Көмек
Сервистер
Бағыттар
Кептелістер
Yandex Map Editor
Метроның сызбасы
Картаны жасау
Карты сервисінің API
Жеке
Бетбелгілер мен көлігім
Менің пікірлерім
Менің карталарым
Баптаулар
Бизнес үшін
Жеке кабинет
Карты сервисіндегі жарнама
Өз ұйымыңды қосу
Қызмет туралы
Пайдаланушы келісімі
Ұялы қолданба
Яндекс Карты — қай жерде тамақтанатыныңызды, қайда баратыныңызды, не істейтініңізді таңдаңыз.
© 2001–2026 «Яндекс» ЖШҚ
Деректер көзі