Іздеу
Маршруты
Карты · Екатеринбург · Суши-бар

Сушкоф и Пицца

Рейтинг 4,5
870 баға
Бұдан былай жұмыс істемейді
8 (800) 700-56-11
Телефон нөмірін көрсету
Екатеринбург, улица Евгения Савкова, 41 · этаж 1
Сақтау

Фото немесе видео қосу

Суши-бар Сушкоф и Пицца, Екатеринбург, фото
Суши-бар Сушкоф и Пицца, Екатеринбург, фото
Тағы 94
Шолу
Жаңалықтар
13
Фотосурет
104
Пікірлер
358
Ерекшеліктер

Мекенжай

Екатеринбург, улица Евгения Савкова, 41этаж 1
Кіретін есіктерді көрсету
Бағыт

Контактілер

Горячая линия
8 (800) 700-56-11
Телефон нөмірін көрсету
eda1.ru

Жұмыс уақыты

Жұмыс кестесі көрсетілмеген
Қосу

Жету жолы

Посёлок Мичуринский – Школа
181 м
3
Посёлок Мичуринский – ШколаПосёлок МичуринскийУлица Академика ЛандауШирокая Речка
Тұрақтарды көрсету

Ерекшеліктер

Жеткізу
Асты алып шығару
Картамен төлеу
Итпен мүмкін
Сыйлық сертификаты
Таңғы ас
Балалар санитарлық торабы
Бизнес-ланч
Балалар мәзірі
Бағалар:орташа
Жануарлармен кіру:барлық жануарларға рұқсат берілген
Төлем тәсілі:қолма-қол ақшалай, картамен төлеу, қолма-қол ақшасыз, онлайн, Жылдам төлем жүйесі
Музыка:джаз, эстрада жұлдыздары, лаунж, би, фондық
Ұйым туралы толығырақ
Панорама
Сіз осы ұйымның иесісіз бе?

Келушілер саны және жұмыс кестесі

23:00Әдетте келушілер аз
Дс
Сс
Ср
Бс
Жм
Сб
Жс

Жанындағы ұқсас орындар

Донна Оливия
Рейтинг 4,6
Ёбидоёби
Рейтинг 4,4
Сушкоф и Пицца
Рейтинг 4,3
Продолжение истории
Рейтинг 4,6
У Вани
Рейтинг 4,3
Рейтинг 4,5
870 баға
Осы орында бағалаңыз

358 пікір

Әдепкі бойынша
Pavel Pruss
8 деңгейлі қала білгірі
8 қаңтар
Когда-то было нормально, сейчас и качество еды и скорость доставки оставляют желать лучшего. Заказывал 08.01.2026, задержали минут на 30 -40, причем в приложении может стоять, что уже доставлено, а курьер еще где-то идет. Коробки запечатаны не были, пицца с какими-то дырками, роллы все разные какие-то как будто-то из остатков собирали, свой ценник перестали оправдывать, больше не заказываю и вам не рекомендую
Ұйым жауабын қарау
Иван К
3 деңгейлі қала білгірі
26 ақпан
Отличное заведение , хорошая кухня 👍 Всегда очень вкусно постоянно заказываю здесь , все просто супер 👍👍👍👍👍👍 Рекомендую вернуться сюда снова !Самая вкусная пицца пепперони 🍕
2
Ұйым жауабын қарау
кира шишина
3 деңгейлі қала білгірі
1 наурыз
Абсолютный провал. Ждали заказ долго, в итоге не доложили два вида роллов. Это не мелочь, это половина заказа. И вместо того чтобы нормально решить вопрос, нам предложили либо подождать ещё 45 минут, либо «компенсацию на следующий заказ». Какой следующий заказ, если вы с текущим не справились? Ошибку допустили вы, а терпеть и подстраиваться должны мы. Ни нормальных извинений, ни реальной компенсации, только формальные фразы и попытка закрыть вопрос бонусами, чтобы клиент просто отстал. Испорченный вечер, ноль клиентоориентированности и полное ощущение, что вам плевать. Если не хотите остаться без части заказа и с испорченным настроением — лучше выбирайте другое место.
1
Ұйым жауабын қарау
Жарнаманы орналастыру
Қате туралы хабарлау
Көмек
Сервистер
Бағыттар
Кептелістер
Yandex Map Editor
Метроның сызбасы
Картаны жасау
Карты сервисінің API
Жеке
Бетбелгілер мен көлігім
Менің пікірлерім
Менің карталарым
Баптаулар
Бизнес үшін
Жеке кабинет
Карты сервисіндегі жарнама
Өз ұйымыңды қосу
Қызмет туралы
Пайдаланушы келісімі
Ұялы қолданба
Яндекс Карты — қай жерде тамақтанатыныңызды, қайда баратыныңызды, не істейтініңізді таңдаңыз.
© 2001–2026 «Яндекс» ЖШҚ
Деректер көзі