Іздеу
Маршруты

5Post

Шолу
Фотосурет
Пікірлер
3
Филиалдар
Ерекшеліктер
Рейтинг 4,0
3 баға
Осы орында бағалаңыз

3 пікір

Әдепкі бойынша
Надежда Паначева
8 деңгейлі қала білгірі
1 қаңтар
А мне очень нравится получать посылки в постамате. Очень удобно и быстро! Без всяких замарочек!
Алла К
4 деңгейлі қала білгірі
12 қаңтар 2025
Не пользуйтесь!!!! Они просто вскрывают посылки и забирают себе. Вещи купила пакетом. Вещи хорошие и за сто рублей отдали. Они взяли эти вещи себе. А мне вернули копейки.
1
меси
4 деңгейлі қала білгірі
24 қаңтар
Хороший постомат, всегда нормально забирал заказ или отправлял
1
  1. 1
  2. 2