Іздеу
Маршруты
Карты · Чебоксары · Киім дүкені

Familia

Рейтинг 4,3
186 баға
21:00-ге дейін ашық
8 (800) 100-33-90
Телефон нөмірін көрсету
Чебоксары, улица Ленинского Комсомола, 21А · этаж 2
Сақтау
Заттаңба

Фото немесе видео қосу

Киім дүкені Familia, Чебоксары, фото
Киім дүкені Familia, Чебоксары, фото
Тағы 19
Шолу
Тауарлар мен қызметтер
Фотосурет
29
Пікірлер
50
Филиалдар
Ерекшеліктер

Тауарлар мен қызметтер

Подарочная карта
Подарочный сертификат на любую сумму от 500р
500 ₽
Барлық тауарлар мен қызметтерді қарау

Мекенжай

Чебоксары, улица Ленинского Комсомола, 21Аэтаж 2
Кіретін есіктерді көрсету
Бағыт

Контактілер

Контакт-центр
8 (800) 100-33-90
Телефон нөмірін көрсету
famil.ru

Жұмыс уақыты

21:00-ге дейін ашық
Жұмыс кестесі
Барлық желі бөлімшелері

Жету жолы

Улица Ленинского Комсомола
59 м
4
Улица Ленинского КомсомолаМагазин НадеждаХевешская улицаАвтовокзалМалая Кувшинка
Тұрақтарды көрсету

Ерекшеліктер

Картамен төлеу
Үй киімі
Мектеп формасы
Киім түрлері:ерлер киімі, әйел киімі, балалар киімі
Төлем тәсілі:қолма-қол ақшалай, картамен төлеу, қолма-қол ақшасыз, QR-код, Жылдам төлем жүйесі
Мүгедектер арбасында кіруге қолжетімділік:қол жетімді
Ұйым туралы толығырақ
Панорама
Ұйым иесі ақпараттың өзектілігін бақылап отырады

Келушілер саны және жұмыс кестесі

17:00Әдетте орташа жүктемелілік
Дс
Сс
Ср
Бс
Жм
Сб
Жс

Жанындағы ұқсас орындар

МЕГАХЕНД
Рейтинг 4,3
Kari
Рейтинг 4,4
Детский мир
Рейтинг 4,7
Kari
Рейтинг 4,4
Мегахенд
Рейтинг 4,1
Рейтинг 4,3
186 баға
Осы орында бағалаңыз

50 пікір

Әдепкі бойынша
Ирина Соловьева (Гилева)
3 деңгейлі қала білгірі
18 маусым
Здравствуйте, купила в Чебоксарах, в Мадагаскаре спортивный свитшот- толстовку, позднее принесла её на возврат. В сроки уложилась, всё с бирками. Пока сотрудницы разбирались , выявили что вещь всё ещё числится на магазине. Записали мой телефона и сказали, что служба охраны со мной свяжется. В итоге не кто мне так и не позвонил. Не вещь не вернули, не деньги. Прошло недели полторы или две, просто у меня времени нет, я работаю на двух работах. И доехать пока до магазина не могу. Скопировала своё сообщение из ВК , где только что оставила претензию. Жду деньги + моральный ущерб )
Ирина Г.
3 деңгейлі қала білгірі
17 ақпан 2025
Сам магазин не плохой. Хочу снять звезду «в честь одной сотрудницы». Хотела посмотреть сумку на подарок, но сотрудница одна очень долго и недовольно поправляла сумки на полках, при этом видя, что я смотрю, выбираю, она демонстративно вздыхала и снова начинала поправлять сумки. После меня подошла еще женщина смотреть, а продавец всё не отходила и перекладывала их с места на место. Очень неприятно, можно было дать покупателям спокойно посмотреть, и потом поправить, когда никого нет. Ушла я без сумки в итоге, я не смогла спокойно выбрать.
2
3
Ұйым жауабын қарау
Елена Столярова
4 деңгейлі қала білгірі
6 желтоқсан 2025
Сразу скажу, сама сеть магазинов отличная. Часто и с удовольствием посещаю их магазины здесь и в других городах. Но в Фамилия в ТЦ Мадагаскар в своем штате имеет очень наглых и некомпетентных сотрудников, начиная от продавцов, заканчивая охраной.
1
Ұйым жауабын қарау
Жарнаманы орналастыру
Қате туралы хабарлау
Көмек
Сервистер
Бағыттар
Кептелістер
Yandex Map Editor
Метроның сызбасы
Картаны жасау
Карты сервисінің API
Жеке
Бетбелгілер мен көлігім
Менің пікірлерім
Менің карталарым
Баптаулар
Бизнес үшін
Жеке кабинет
Карты сервисіндегі жарнама
Өз ұйымыңды қосу
Қызмет туралы
Пайдаланушы келісімі
Ұялы қолданба
Яндекс Карты — қай жерде тамақтанатыныңызды, қайда баратыныңызды, не істейтініңізді таңдаңыз.
© 2001–2026 «Яндекс» ЖШҚ
Деректер көзі