Іздеу
Маршруты
Карты · Гатчина · Киім дүкені

Familia

Рейтинг 4,3
28 баға
21:00-ге дейін ашық
8 (800) 100-33-90
Телефон нөмірін көрсету
Гатчина, улица Генерала Кныша, 2А · этаж 2
Сақтау
Заттаңба

Фото немесе видео қосу

Киім дүкені Familia, Гатчина, фото
Киім дүкені Familia, Гатчина, фото
Тағы 40
Шолу
Тауарлар мен қызметтер
Фотосурет
50
Пікірлер
19
Филиалдар
Ерекшеліктер

Тауарлар мен қызметтер

Подарочная карта
Подарочный сертификат на любую сумму от 500р
500 ₽
Барлық тауарлар мен қызметтерді қарау

Мекенжай

Гатчина, улица Генерала Кныша, 2Аэтаж 2
Кіретін есіктерді көрсету
Бағыт

Контактілер

Контакт-центр
8 (800) 100-33-90
Телефон нөмірін көрсету
famil.ru

Жұмыс уақыты

21:00-ге дейін ашық
Жұмыс кестесі
Барлық желі бөлімшелері

Жету жолы

ТЦ Пилот
65 м
4
ТЦ ПилотУлица ГригоринаУлица НестероваФОК АренаГатчина-Балтийская
Тұрақтарды көрсету

Ерекшеліктер

Картамен төлеу
Үй киімі
Киім түрлері:ерлер киімі, әйел киімі, балалар киімі
Төлем тәсілі:қолма-қол ақшалай, картамен төлеу, қолма-қол ақшасыз, QR-код, Жылдам төлем жүйесі
Мүгедектер арбасында кіруге қолжетімділік:қол жетімді
Ұйым туралы толығырақ
Панорама
Ұйым иесі ақпараттың өзектілігін бақылап отырады
Рейтинг 4,3
28 баға
Осы орында бағалаңыз

19 пікір

Әдепкі бойынша
Алина Лаптенкова
2 деңгейлі қала білгірі
14 ақпан
Не думала, что в фамилия найду куртку мечты от найк по такой выгодной цене! Смотрится стильно, тёплая, лёгкая. Уже ношу вторую неделю - всё отлично. Магазин однозначно стоит посещать.
1
Ұйым жауабын қарау
Алина Спиридонова
6 деңгейлі қала білгірі
21 қазан 2024
Магазин и ассортимент большой, пока все развешено согласно размерам, вещи новые, везде чисто. Люкс брендов нет, но можно найти адидас и тому подобное. В примерочных по три зеркала, много света, достаточно места и вешалок. Так как магазин только открылся есть несколько недочетов, но за них звезду снимать я бы не стала, со временем должны все исправить. В зале еще ведутся работы по освещению и обустройству, продолжают собирать примерочные, убирают провода, в одном месте темновато. На некоторых позициях нет ценников и товар приобрести не удастся - смотрите внимательно, перед тем как стоять очередь в кассу. Продавцам надо набить руку, сложилось впечатление, что они еще не сталкивались с очередями и большим наплывом покупателей. При этом они доброжелательны, стараются. В самом магазине есть тележки (ближе к кассе), лучше бы поставили их у входа. В ТК мало рекламы для такого магазина, не сразу понятно как туда попасть. Заходите со стороны Галамарта и сразу поворачиваете на лестницу на второй этаж (там же есть лифт) и попадете в фамилию. Несмотря на то, что не все товары мне удалось купить (не было ценника), посещение данного филиала мне понравилось.
3
Ұйым жауабын қарау
С
Света Лукьянец
3 деңгейлі қала білгірі
12 қараша 2025
Из плюсов большой ассортимент. Из минусов... Обслуживание желает лучшего. Подходишь на кассу оплатить покупку, а сотрудник чуть ли глаза не закатывает, что его работать заставляют. Ни здравствуйте, ни до свидания. Очень неприятная ситуация...
1
Ұйым жауабын қарау
Жарнаманы орналастыру
Қате туралы хабарлау
Көмек
Сервистер
Бағыттар
Кептелістер
Yandex Map Editor
Метроның сызбасы
Картаны жасау
Карты сервисінің API
Жеке
Бетбелгілер мен көлігім
Менің пікірлерім
Менің карталарым
Баптаулар
Бизнес үшін
Жеке кабинет
Карты сервисіндегі жарнама
Өз ұйымыңды қосу
Қызмет туралы
Пайдаланушы келісімі
Ұялы қолданба
Яндекс Карты — қай жерде тамақтанатыныңызды, қайда баратыныңызды, не істейтініңізді таңдаңыз.
© 2001–2026 «Яндекс» ЖШҚ
Деректер көзі