Іздеу
Маршруты
Карты · Феодосия · Гүлдер дүкені

Цветы

Рейтинг 4,3
9 баға
22:00-ге дейін ашық
Феодосия, Земская улица, 18
Сақтау

Фото немесе видео қосу

Гүлдер дүкені Цветы, Феодосия, фото
Гүлдер дүкені Цветы, Феодосия, фото
Тағы 1
Шолу
Фотосурет
3
Пікірлер
5
Ерекшеліктер

Мекенжай

Феодосия, Земская улица, 18
Кіретін есіктерді көрсету
Бағыт

Контактілер

Телефон нөмірі көрсетілмеген
Қосу

Жұмыс уақыты

22:00-ге дейін ашық
Жұмыс кестесі

Жету жолы

Магазин Военная книга
154 м
4
Магазин Военная книгаСолнечныйФеодосияЦентрФеодосия – Центр
Тұрақтарды көрсету

Ерекшеліктер

Ұйым туралы толығырақ
Панорама
Сіз осы ұйымның иесісіз бе?

Жанындағы ұқсас орындар

Цветы
Гүлдер дүкені
Рейтинг 4,6
Алая Роза
Гүлдер дүкені
Әлі бағалар жоқ
Цветы
Гүлдер дүкені
Рейтинг 4,9
Тюльпан
Гүлдер дүкені
Рейтинг 4,7
Цветы
Гүлдер дүкені
Әлі бағалар жоқ
АртБукет
Гүлдер дүкені
Рейтинг 4,6
Искушение цветом
Гүлдерді және байламдарды жеткізу
Әлі бағалар жоқ
Привет Букет
Гүлдер дүкені
Рейтинг 5,0
Искушение цветом
Гүлдер дүкені
Рейтинг 4,3
Cvetokus.ru
Гүлдерді және байламдарды жеткізу
Рейтинг 4,3
Рейтинг 4,3
9 баға
Осы орында бағалаңыз

5 пікір

Әдепкі бойынша
T
teyts1 teyts1
5 деңгейлі қала білгірі
23 қаңтар 2022
Очень и очень невысокие цены на букеты. Всего 2 типа букетов - по 500 небольшие и по 1000 большие. Букетов не много но они красивые и свежие. Небольшой выбор - это плата за их свежесть. в больших магазинах покупая большой букет - обязательно на следующий день уже несколько цветочков увядают - независимо от того что их правильно подрезать, правильно воду набрать и даже кризал неспасает - никнут. А тут после двух суток стоят все свежие как только срезали. Букеты выглядят намного дороже их стоимости. Те что за 1000 - в обычных цветочных магазинах сетевых в районе 2,5-3 тыс может стоить. Еще что меня приятно удивило - продавец в свободное время постоянно смотрит на ноутбуке не фильмы, а разные видосы о цветах, об уходе за ними, о флористике в целом, т.е. человек любит свое дело и не перестает развиваться, наверняка продавец и есть сама хозяйка магазина. К отзыву прикладываю фото букета после двух суток. В жизни букет выглядит пышнее чем на фото. Единственное что я бы посоветовал - еще иметь в наличит кризал для покупателей - тогда и две недели простоит букет.
1
Доброжелатель
11 деңгейлі қала білгірі
17 қазан 2022
Просто очень красиво.
Валентина Михалочкина (Хитрикова)
7 деңгейлі қала білгірі
5 наурыз 2019
Не очень большой магазин, но скупиться , можно.
Жарнаманы орналастыру
Қате туралы хабарлау
Көмек
Сервистер
Бағыттар
Кептелістер
Yandex Map Editor
Метроның сызбасы
Картаны жасау
Карты сервисінің API
Жеке
Бетбелгілер мен көлігім
Менің пікірлерім
Менің карталарым
Баптаулар
Бизнес үшін
Жеке кабинет
Карты сервисіндегі жарнама
Өз ұйымыңды қосу
Қызмет туралы
Пайдаланушы келісімі
Ұялы қолданба
Яндекс Карты — қай жерде тамақтанатыныңызды, қайда баратыныңызды, не істейтініңізді таңдаңыз.
© 2001–2026 «Яндекс» ЖШҚ
Деректер көзі