Іздеу
Маршруты
Карты · Мәскеу · Тез тамақтану

Вкусняшка

Рейтинг 1,6
53 баға
22:00-ге дейін ашық
Москва, шоссе Энтузиастов, 12, корп. 2 · этаж 1
Сақтау

Фото немесе видео қосу

Тез тамақтану Вкусняшка, Мәскеу, фото
Тез тамақтану Вкусняшка, Мәскеу, фото
Тағы 30
Шолу
Фотосурет
40
Пікірлер
36
Ерекшеліктер

Мекенжай

Москва, шоссе Энтузиастов, 12, корп. 2этаж 1
Кіретін есіктерді көрсету
Бағыт

Контактілер

Телефон нөмірі көрсетілмеген
Қосу

Жұмыс уақыты

22:00-ге дейін ашық
Жұмыс кестесі

Топтамаға кіретіні

Топтама  ·  40
Выпечка в Лефортово: лучшие места в районе
Яндекс КартыЯндекс Карты

Жету жолы

Авиамоторная
970 м
2
АвиамоторнаяАвиамоторнаяРимская
Шепелюгинский переулок
88 м
4
Шепелюгинский переулокДушинская улицаГорбатый путепроводПеровский проездЖилой комплекс Лефортово Парк
Тұрақтарды көрсету

Ерекшеліктер

Мүгедектер арбасында кіруге қолжетімділік:қол жетімді
Ұйым туралы толығырақ
Панорама
Сіз осы ұйымның иесісіз бе?

Жанындағы ұқсас орындар

Маленькая пекарня Журавлевых
Рейтинг 4,9
Теремок
Рейтинг 4,1
Маленькая пекарня
Рейтинг 4,9
Rostics
Рейтинг 4,2
Главпирог
Рейтинг 4,2
Рейтинг 1,6
53 баға
Осы орында бағалаңыз

36 пікір

Әдепкі бойынша
Елизавета Микитенко
7 деңгейлі қала білгірі
28 мамыр
Взяла сегодня торт красный бархат, пока сложно оценить место в целом. Пицца на вид интересная и недорогая, куски большие и начинки кажется много, как-нибудь попробую. Красный бархат по вкусу можно сказать никакой. Суховат, не особо сладкий, вкуса как-то нет. Но главный минус - очень много красителя. Аж белый крем весь розовым пропитался. Цена 250р, кусочек большой, но больше не взяла бы. К оригинальному красному бархату, конечно, отношения не имеет
Маринка Матюхина
14 деңгейлі қала білгірі
26 мамыр
И одной звезды не стоит. Пришла за пирожками в масле , в итоге сказали их только делают и будут через пол часа - вы серьезно ? их только делают а будут готовы через 30 минут? вы хотя бы знаете как они готовятся? Хотя это не знание подтверждает то, что решила я взять булку с лимоном , пока нет пирожков, кусаю на улице а она сырая !!!да и сахара мало , горечь лимона чувствуется + продали мне ее за 90₽, хотя ценник 85₽ (сказала об этом продавцу - вернули 5₽)
Енотик
7 деңгейлі қала білгірі
20 наурыз
Купила самсу с курецей , она оказалась жутко пересоленой , настолько что было есть не возможно и пришлось выкинуть . Так же купила штрудель , сам по себе он не плохой , но начинки уж очень много , так что половина высыпалась .
Жарнаманы орналастыру
Қате туралы хабарлау
Көмек
Сервистер
Бағыттар
Кептелістер
Yandex Map Editor
Метроның сызбасы
Картаны жасау
Карты сервисінің API
Жеке
Бетбелгілер мен көлігім
Менің пікірлерім
Менің карталарым
Баптаулар
Бизнес үшін
Жеке кабинет
Карты сервисіндегі жарнама
Өз ұйымыңды қосу
Қызмет туралы
Пайдаланушы келісімі
Ұялы қолданба
Яндекс Карты — қай жерде тамақтанатыныңызды, қайда баратыныңызды, не істейтініңізді таңдаңыз.
© 2001–2026 «Яндекс» ЖШҚ
Деректер көзі