Іздеу
Маршруты
Карты · Санкт‑Петербург · Кинотеатрлар

Формула Кино

Рейтинг 4,2
3256 баға
10:00-ге дейін жабық
+7 (495) 419-33-44
Телефон нөмірін көрсету
Санкт-Петербург, проспект Просвещения, 19 · этаж 3
Сақтау
Расписание и билеты
Заттаңба

Фото немесе видео қосу

Кинотеатр Формула Кино, Санкт‑Петербург, фото
Кинотеатр Формула Кино, Санкт‑Петербург, фото
Тағы 38
Шолу
Фотосурет
48
Пікірлер
871
Филиалдар
Ерекшеліктер

Мекенжай

Санкт-Петербург, проспект Просвещения, 19этаж 3
Кіретін есіктерді көрсету
Бағыт

Контактілер

+7 (495) 419-33-44
Телефон нөмірін көрсету
kinoteatr.ru
1

Жұмыс уақыты

10:00-ге дейін жабық
Жұмыс кестесі
Барлық желі бөлімшелері

Топтамаға кіретіні

Топтама  ·  22
Места для семейного отдыха в Выборгском районе Санкт‑Петербурга
Яндекс КартыЯндекс Карты

Жету жолы

Проспект Просвещения
24 м
2
Проспект ПросвещенияОзеркиПарнас
Станция метро Проспект Просвещения
18 м
4
Станция метро Проспект ПросвещенияУлица Хошимина – Станция метро Проспект ПросвещенияПроспект Просвещения / Проспект ЭнгельсаУлица ШостаковичаУлица Есенина
Тұрақтарды көрсету

Ерекшеліктер

Дәмхана
Мүгедектер арбасында кіруге қолжетімділік:қол жетімді емес
Ұйым туралы толығырақ
Панорама
Сіз осы ұйымның иесісіз бе?

Келушілер саны және жұмыс кестесі

05:00Жабық
Дс
Сс
Ср
Бс
Жм
Сб
Жс

Жанындағы ұқсас орындар

Мираж Синема
Рейтинг 4,8
Пандора
Рейтинг 4,9
Рубин Лофт
Рейтинг 5,0
Рейтинг 4,2
3256 баға
Осы орында бағалаңыз

871 пікір

Әдепкі бойынша
Оксана Оксана
5 деңгейлі қала білгірі
6 қаңтар
Хожу с ребёнком в Формулу кино постоянно, в основном делаю заказ, всё быстро выдают в отдельной кассе, особых очередей не заметила, обслуживают быстро. Залы чистые, кресла удобные, народу не много, особенно если не каникулы и не праздники. В туалете периодически нет мыла и бумаги, но это потому, что туда бегают не только те, кто в кинотеатр пришли, а все с торгового центра, не всегда уследишь за этим моментом.
1
Наталья Терешонок
5 деңгейлі қала білгірі
5 сәуір
Сегодня пришли на фильм "Твоё сердце будет разбито", 3 зал, сеанс 14.05. Качество изображения отвратительное, все расплывается, глазам не комфортно. Позвала управляющего, предложила ему самому оценить качество предоставляемой услуги, так он стал меня убеждать, что все прям хорошо, оборудование только после ремонта и изображение нормальное. Это уже ни в какие рамки, за идиотов держат гостей. Хоть бы извинился, что за вполне себе приличную стоимость предоставляют услугу такого низкого качества.
1
Любовь Устинова
4 деңгейлі қала білгірі
13 наурыз
ходили недавно на фильм "наследник" и оказались в полном восторге, очень вкусный попкорн, в залах всё чисто, приятная атмосфера, персонал вежливый и приветливый, было просто супер, будем приходить ещё
Жарнаманы орналастыру
Қате туралы хабарлау
Көмек
Сервистер
Бағыттар
Кептелістер
Yandex Map Editor
Метроның сызбасы
Картаны жасау
Карты сервисінің API
Жеке
Бетбелгілер мен көлігім
Менің пікірлерім
Менің карталарым
Баптаулар
Бизнес үшін
Жеке кабинет
Карты сервисіндегі жарнама
Өз ұйымыңды қосу
Қызмет туралы
Пайдаланушы келісімі
Ұялы қолданба
Яндекс Карты — қай жерде тамақтанатыныңызды, қайда баратыныңызды, не істейтініңізді таңдаңыз.
© 2001–2026 «Яндекс» ЖШҚ
Деректер көзі