Іздеу
Маршруты
Карты · Мәскеу және Мәскеу облысы · Ас бөлмеге арналған жиһаз

Intuit

Рейтинг 4,0
20 баға
Бұдан былай жұмыс істемейді
+7 (962) 999-77-11
Телефон нөмірін көрсету
посёлок Совхоза имени Ленина, МКАД, 24-й километр, 1 • 2, INTUIT
Сақтау

Фото немесе видео қосу

Ас бөлмеге арналған жиһаз Intuit, Мәскеу және Мәскеу облысы, фото
Ас бөлмеге арналған жиһаз Intuit, Мәскеу және Мәскеу облысы, фото
Тағы 17
Шолу
Фотосурет
27
Пікірлер
15
Ерекшеліктер

Мекенжай

посёлок Совхоза имени Ленина, МКАД, 24-й километр, 12, INTUIT
Кіретін есіктерді көрсету
Бағыт

Контактілер

+7 (962) 999-77-11
Телефон нөмірін көрсету

Жұмыс уақыты

Жұмыс кестесі көрсетілмеген
Қосу

Жету жолы

Домодедовская
3,3 км
2
ДомодедовскаяОреховоЗябликово
ТРЦ Вегас
286 м
4
ТРЦ Вегас25-й километр МКАДСовхоз имени ЛенинаКаширское шоссе, МКАД6-й микрорайон Орехово-Борисова
Тұрақтарды көрсету

Ерекшеліктер

Картамен төлеу
Wi-Fi
Жеткізу
Лифт (мүгедектер арбасындағы адамдар үшін қолжетімді)
Сыйлық сертификаты
Мүгедектер арбасында үй-жайға кіруге қолжетімділік:Қолжетімді
Жануарлармен кіру:35 см дейінгі иттермен рұқсат берілген
Төлем тәсілі:несие картасымен төлеу, онлайн, қолма-қол ақшасыз, картамен төлеу, QR-код, қолма-қол ақшалай, банктік аударым бойынша, алдын ала төлеу, несиені рәсімдеу, бөліп төлеу, Жылдам төлем жүйесі
Науқандар:науқандар
Ұйым туралы толығырақ
Панорама
Сіз осы ұйымның иесісіз бе?
Рейтинг 4,0
20 баға
Осы орында бағалаңыз

15 пікір

Әдепкі бойынша
Дарина М.
4 деңгейлі қала білгірі
24 наурыз
Присоединяюсь ко всем «восторженным» отзывам) Заказали и оплатили мебель в квартиру 03.07.2025. Как вы уже поняли, мебели нет, деньги наши уже вероятнее всего потрачены, на протяжение долгого времени слушаем одни сплошные обещания. Сначала так все хорошо начиналось, как многие и пишут. Но оказалось, что это просто пустые слова. Ждём уже много месяцев, ничего дождаться не можем. Владислав на связь не выходит, либо выходит переодически и что-то обещает, но естественно никаких доставок нет, ничего нет. Переписку с нами в телеграмм полностью стёр) Ситуация очень неприятная, я бы сказала ужасная. Договор был подписан 03.07. Сегодня 24.03. Скоро уже и год пройдет)) Не можем закончить ремонт и въехать квартиру по вине Владислава, так как заказывали не только кухню, но и технику и мебель в другие комнаты. Что делать не знаем. Вижу, читаю отзывы, что люди пишут досудебные претензии. Но судя по всему ничего не помогает….. к сожалению. Жаль, что пришлось столкнуться с таким. Будьте бдительны
1
Давид Д.
3 деңгейлі қала білгірі
19 наурыз
НЕ СВЯЗЫВАЙТЕСЬ С НИМ! 25.11.2025 заказали у ИП Чистякова Владислава Сергеевич,торговое название INTUIT) кухню и внесли аванс в размере 60% от всей суммы. Первый срок получения кухни был сразу после новогодних праздников, но он начал сливаться, прятаться и переносить сроки 2 раза. В итоге в конце февраля прислал допник на расторжение, где обязывался вернуть деньги в 10-дневный срок. Денег не вернул -- и мы отправили досудебную претензию, а следом и исковое заявление.
1
Владимир Суняйкин
6 деңгейлі қала білгірі
5 қаңтар 2025
Посчитали кухню дешевле чем на все этаже !!! Заказывали кухню все в срок будем заказывать еще, спасибо менеджерам Владиславу и Максиму !!!
Ұйым жауабын қарау
Жарнаманы орналастыру
Қате туралы хабарлау
Көмек
Сервистер
Бағыттар
Кептелістер
Yandex Map Editor
Метроның сызбасы
Картаны жасау
Карты сервисінің API
Жеке
Бетбелгілер мен көлігім
Менің пікірлерім
Менің карталарым
Баптаулар
Бизнес үшін
Жеке кабинет
Карты сервисіндегі жарнама
Өз ұйымыңды қосу
Қызмет туралы
Пайдаланушы келісімі
Ұялы қолданба
Яндекс Карты — қай жерде тамақтанатыныңызды, қайда баратыныңызды, не істейтініңізді таңдаңыз.
© 2001–2026 «Яндекс» ЖШҚ
Деректер көзі