Іздеу
Маршруты

Biotest Plus

Шолу
Фотосурет
4
Пікірлер
1
Ерекшеліктер
Осы орында бағалаңыз

1 пікір

Әдепкі бойынша
Варвара М.
5 деңгейлі қала білгірі
10 ақпан 2025
Очень грязно, на потолке паутина, на полу комки пыли, лаборант был без перчаток, когда брал у меня кровь. Сиденье без подлокотников, очень неудобно, рука затекла. Я очень пожалела, что сдавала там анализы и не убежала сразу. Не понимаю, как вообще это место продолжает работать (
1
  1. 1
  2. 2