Іздеу
Маршруты
Карты · Ступино · Кафелер

Pho Dat Viet

Рейтинг 4,3
63 баға
10:00-ге дейін жабық
Ступино, проспект Победы, 63А · этаж 2
Сақтау

Фото немесе видео қосу

Кафе Pho Dat Viet, Ступино, фото
Шолу
Мәзір
Фотосурет
8
Пікірлер
36
Ерекшеліктер

Мәзір

21 маусым жаңартылды
Корн-дог Dog Pho Mai Xuc Xich 2
395 ₽150 г
Филе в кисло-сладком соусе Ga Phi Le Chua Ngot
400 ₽140 г
Бань Бао Banh Bao
350 ₽200 г
Суп Toм ям с креветками Tom Em Tom
599 ₽500 г
Суп Ми том с говядиной Mi Tom Bo
599 ₽800 г
Суп Ми том с морепродуктами Mi Tom Hai San
650 ₽800 г
Суп Том ям с курицей Tom Em Ga
599 ₽500 г
Суп Фо с говядиной Pho Bo
599 ₽800 г
Суп Фо с говядиной Pho Bo
550 ₽600 г
Ролл Гой Куон Goi Cuon
450 ₽200 г
Барлық мәзірді қарау
Барлық мәзірді қарау

Мекенжай

Ступино, проспект Победы, 63Аэтаж 2
Кіретін есіктерді көрсету
Бағыт

Контактілер

Телефон нөмірі көрсетілмеген
Қосу

Жұмыс уақыты

10:00-ге дейін жабық
Жұмыс кестесі

Ұқсас орындар топтамасы

Топтама  ·  9
Где поесть в Ступино: 9 мест
Яндекс КартыЯндекс Карты

Жету жолы

Торговый центр
52 м
4
Торговый центрЧерёмушкиИнститутСМКСтанция Ступино
Тұрақтарды көрсету

Ерекшеліктер

Пандус
Мүгедектер арбасында кіруге қолжетімділік:қол жетімді
Ұйым туралы толығырақ
Панорама
Сіз осы ұйымның иесісіз бе?

Келушілер саны және жұмыс кестесі

06:00Жабық
Дс
Сс
Ср
Бс
Жм
Сб
Жс
Рейтинг 4,3
63 баға
Осы орында бағалаңыз

36 пікір

Әдепкі бойынша
Евгений Скорых
28 деңгейлі қала білгірі
21 мамыр 2025
Неплохое вьетнамское кафе. Работают настоящие вьетнамцы. Плохо говорят по русски) Готовят так себе. Креветки в панировке недожарены, лапша в супе Фо бо, слиплась. Видно что старались и торопились. Подача была очень быстрая) Вежливо рассказал им об этом. Обещали исправиться)
1
Елена
4 деңгейлі қала білгірі
2 мамыр
Очень любим Фо бо. Решили заказать в этом кафе. Качество и вкус средние. Лапша переварена, острого перчика нет. Брали булочки бань бао. У одной было не пропеченное дно, очень много теста, показалось кисловатой. Буду заказывать еще, скорее нет.
Михаил
10 деңгейлі қала білгірі
28 тамыз 2025
Всегда брал в этом кафе суп Фо с говядиной большой. Не был тут почти год, может пол года. Испортилось кафе. Раньше был прозрачный наполненный вкусом бульон. Лапша, которую предварительно окунули в кипяток или бульон, чтоб она превратилась в лапшу, а не комок лапши. Мясо странное, порезано толстыми кусочками и возможно сваренные, а некоторые не доварили. По факту все как написал Евгений раньше. Но с мая ничего не изменилось. А и ещё, обычно ты закидываешься 800мл супом и сидишь довольный и объевшийся. А я сейчас сижу и пишу этот отзыв голодным. Лапши мало, бобов мало, мяса мало. Бульон пустой почти. С фото Евгения ничего общего.
1
Жарнаманы орналастыру
Қате туралы хабарлау
Көмек
Сервистер
Бағыттар
Кептелістер
Yandex Map Editor
Метроның сызбасы
Картаны жасау
Карты сервисінің API
Жеке
Бетбелгілер мен көлігім
Менің пікірлерім
Менің карталарым
Баптаулар
Бизнес үшін
Жеке кабинет
Карты сервисіндегі жарнама
Өз ұйымыңды қосу
Қызмет туралы
Пайдаланушы келісімі
Ұялы қолданба
Яндекс Карты — қай жерде тамақтанатыныңызды, қайда баратыныңызды, не істейтініңізді таңдаңыз.
© 2001–2026 «Яндекс» ЖШҚ
Деректер көзі