Іздеу
Маршруты
Карты · Воронеж · Есіктер

Двери Марк

Рейтинг 4,3
17 баға
Бұдан былай жұмыс істемейді
Воронеж, улица Куколкина, 32
Сақтау

Фото немесе видео қосу

Есіктер Двери Марк, Воронеж, фото
Тағы 7
Шолу
Фотосурет
17
Пікірлер
13
Ерекшеліктер

Мекенжай

Воронеж, улица Куколкина, 32
Кіретін есіктерді көрсету
Бағыт

Контактілер

Телефон нөмірі көрсетілмеген
Қосу

Жұмыс уақыты

Жұмыс кестесі көрсетілмеген
Қосу

Жету жолы

Плехановская улица
330 м
4
Плехановская улицаКольцовская улицаНикитинская улицаДом архитектораЛуч
Тұрақтарды көрсету

Ерекшеліктер

Картамен төлеу
Тұрақ
Өндіру
Мүгедектігі бар адамдарға арналған тұрақ
Өлшеу
Жеткізу
Кепілдік
Өртке қарсы есіктер
Орнату
Есіктер:болат, жасырын, шыны, металдық, темір, бұзуға төзімді, кіретін есіктер
Жануарлармен кіру:барлық жануарларға рұқсат берілген
Төлем тәсілі:несие картасымен төлеу, қолма-қол ақшасыз, несиені рәсімдеу, бөліп төлеу, QR-код, қолма-қол ақшалай, алдын ала төлеу, Жылдам төлем жүйесі, картамен төлеу, банктік аударым бойынша
Науқандар:науқандар
Ұйым туралы толығырақ
Панорама
Сіз осы ұйымның иесісіз бе?
Рейтинг 4,3
17 баға
Осы орында бағалаңыз

13 пікір

Әдепкі бойынша
Оксана Демидова
5 деңгейлі қала білгірі
18 сәуір 2025
Заказывала в этой фирме входную дверь из каталога «Двери Сибири». Эта дверь – идеальное сочетание надежности и эстетики. С первых дней радует не только своей защитной функцией, но и тем, как гармонично она вписалась в интерьер. Есть разные варианты полотна. Достаточно быстро изготовили, привезли. Установщики работают аккуратно, дверь не перекашивает, регулировка петель точная.
Ұйым жауабын қарау
Юрий Лопатин
3 деңгейлі қала білгірі
16 қазан 2025
Заказывал 3 двери не стандартных размеров, все понравилось, комплектация полностью, качество отличное, доставка вовремя и без проблем. Спасибо персоналу магазина! Двери установил сам, еще раз огромное спасибо!
Ұйым жауабын қарау
дима с.
3 деңгейлі қала білгірі
18 желтоқсан 2025
Не советую заказывать дверь в данной организации. Сроки изготовления были сорваны. Обычную дверь изготавливали больше месяца. При производстве как менеджер сказал: «была нарушена технология покраски» и из-за этого еще дольше пришлось ждать. При получении снизу обнаружились повреждения, (эти повреждения были сделаны на заводе и так покрасили) сдавать сразу не стал т.к необходимо было закрыть проем в гараже и уже и так долго прождал, но после установки прошло меньше месяца и снизу начала вылазить ржавчина. Менеджеру сообщил информацию и ждал еще две недели пока предоставят ответ. приехал менеджер от компании, сфотографировал, согласился что это «косяк» компании-завода и снова две недели ожидания а ответа никакого и ничего не хотят решать, хотя видно что эти повреждения были допущены на производстве. Очень наплевательское отношение к клиентам
1
Ұйым жауабын қарау
Жарнаманы орналастыру
Қате туралы хабарлау
Көмек
Сервистер
Бағыттар
Кептелістер
Yandex Map Editor
Метроның сызбасы
Картаны жасау
Карты сервисінің API
Жеке
Бетбелгілер мен көлігім
Менің пікірлерім
Менің карталарым
Баптаулар
Бизнес үшін
Жеке кабинет
Карты сервисіндегі жарнама
Өз ұйымыңды қосу
Қызмет туралы
Пайдаланушы келісімі
Ұялы қолданба
Яндекс Карты — қай жерде тамақтанатыныңызды, қайда баратыныңызды, не істейтініңізді таңдаңыз.
© 2001–2026 «Яндекс» ЖШҚ
Деректер көзі