Іздеу
Маршруты
Карты · Мәскеу · Парфюмерия және косметика дүкені

Лэтуаль

Рейтинг 5,0
96 баға
Ертеңге дейін жабық
8 (800) 200-23-45
Телефон нөмірін көрсету
Москва, улица Вильгельма Пика, 11 • этаж 1
Сақтау
Қолданбаны жүктеп алу
Заттаңба

Фото немесе видео қосу

Парфюмерия және косметика дүкені Лэтуаль, Мәскеу, фото
Парфюмерия және косметика дүкені Лэтуаль, Мәскеу, фото
Тағы 8
Скидка 1500₽ по промокоду MAPS1500. Заказывай в приложении!
Толығырақ
Шолу
Фотосурет
18
Пікірлер
78
Филиалдар
Ерекшеліктер

Витрина

Для волос
Макияж
Парфюмерия
Уход за кожей
Для мужчин
Для детей

Мекенжай

Москва, улица Вильгельма Пика, 11этаж 1
Кіретін есіктерді көрсету
Бағыт

Контактілер

8 (800) 200-23-45
Телефон нөмірін көрсету
www.letu.ru

Жұмыс уақыты

Ертеңге дейін жабық
Жұмыс кестесі
Барлық желі бөлімшелері

Жету жолы

Ботанический сад
42 м
2
Ботанический садБотанический садСвиблово
Метро Ботанический сад
6 м
4
Метро Ботанический садГеронтологический центр Пироговского УниверситетаЛазоревый проездСнежная улицаСнежная улица, 4
Тұрақтарды көрсету

Ерекшеліктер

Картамен төлеу
Жеткізу
Өзі тасымалдау
Итпен мүмкін
Сыйлық сертификаты
Кәсіпқой косметика
Табиғи косметика
Жануарлармен кіру:мысықтармен және иттермен рұқсат берілген
Науқандар:бонустар, арнайы ұсыныстар, науқандар, жеңілдіктер
Төлем тәсілі:қолма-қол ақшалай, картамен төлеу, QR-код, қолма-қол ақшасыз, байланыссыз төлем, несие картасымен төлеу, Жылдам төлем жүйесі
Ұйым туралы толығырақ
Акция
Панорама
Компанияны Яндекс Карты сервисінде жарнамалау
Рейтинг 5,0
96 баға
Осы орында бағалаңыз

78 пікір

Әдепкі бойынша
Савова И.
12 деңгейлі қала білгірі
16 желтоқсан 2025
Понравился индивидуальный подход, дружелюбие, хороший ассортимент, удобство в магазине. Сотрудницы Анна и Эльвира помогли не только выбрать подарок, ещё и списать электронный сертификат. Проблема была в том, что сертификату уже более 2 лет, пин давно потерялся. Всё объяснили, позвонила на горячую линию, успешно списали сертификат. Консультация по подарку тоже ценная, поскольку были муки выбора по инициативе «Тайный Санта» на работе. Магазин расположен в новом ТЦ Botanica, интересно посмотреть и людей пока не очень много.
1
Ұйым жауабын қарау
Елена М.
4 деңгейлі қала білгірі
21 наурыз
Недавно посетила парфюмерный магазин и осталась в полном восторге! Широкий ассортимент ароматов, включая редкие экземпляры, приятно удивляет. Персонал очень отзывчивый и профессиональный, помогли подобрать идеальный аромат, учитывая мои предпочтения. Атмосфера в магазине уютная и располагающая, что делает шопинг еще приятнее. Обязательно вернусь снова!
2
Ұйым жауабын қарау
Анастасия Пяткова
11 деңгейлі қала білгірі
30 желтоқсан 2025
Все же Летуаль стал моим любимым магазином: чисто, уютно и профессиональный персонал. Спасибо Марине за терпение и консультацию. Она помогла с выбором блеска, рассказала про пудру и подобрала интересные решения от бренда, который стал моим фаворитом. Обязательно зайду к вам снова. Обновляю отзыв (30.12): была здесь уже пару раз, но всё не доходили руки обновить отзыв. Сегодня хочу выразить благодарность администратору Анне - она помогла мне с выбором и оставила очень приятное впечатление. Лэтуаль для меня стал тем самым магазином, куда приятно возвращаться: здесь всегда тепло и уютно.
1
Ұйым жауабын қарау
Қате туралы хабарлау
Көмек
Сервистер
Бағыттар
Кептелістер
Yandex Map Editor
Метроның сызбасы
Картаны жасау
Карты сервисінің API
Жеке
Бетбелгілер мен көлігім
Менің пікірлерім
Менің карталарым
Баптаулар
Бизнес үшін
Жеке кабинет
Карты сервисіндегі жарнама
Өз ұйымыңды қосу
Қызмет туралы
Пайдаланушы келісімі
Ұялы қолданба
Яндекс Карты — қай жерде тамақтанатыныңызды, қайда баратыныңызды, не істейтініңізді таңдаңыз.
© 2001–2026 «Яндекс» ЖШҚ
Деректер көзі