Іздеу
Маршруты
Карты · Тула облысы · Дәретхана

Туалет

8 пікір
Тәулік бойы
Тульская область, Киреевский район, сельское поселение Дедиловское
Сақтау

Фото немесе видео қосу

Шолу
Фотосурет
Пікірлер
8
Ерекшеліктер

Мекенжай

Тульская область, Киреевский район, сельское поселение Дедиловское
Бағыт

Контактілер

Телефон нөмірі көрсетілмеген
Қосу

Жұмыс уақыты

Тәулік бойы
Жұмыс кестесі

Жету жолы

Троицкий
123 м
1
Троицкий2-я Россошинская
Тұрақтарды көрсету

Ерекшеліктер

Ұйым туралы толығырақ
Сіз осы ұйымның иесісіз бе?

Жанындағы ұқсас орындар

Туалет
Дәретхана
Әлі бағалар жоқ
Туалет
Дәретхана
Әлі бағалар жоқ
Туалет
Дәретхана
Әлі бағалар жоқ
Туалет
Дәретхана
Әлі бағалар жоқ
Туалет
Дәретхана
Әлі бағалар жоқ
Туалет
Дәретхана
Әлі бағалар жоқ
Туалет
Дәретхана
Әлі бағалар жоқ
Туалет
Дәретхана
Әлі бағалар жоқ
Осы орында бағалаңыз

8 пікір

Әдепкі бойынша
Алексей Викторович
9 деңгейлі қала білгірі
2 қазан 2025
Кафе норм! Очередей нет! Вопрос к туалету! Вы прикалываетесь? 21 век на дворе! Я не имею с собой никогда наличные деньги! Почему у Вас не работает интернет! Почему для того чтобы мне сходить в туалет , мне приходится просить абсолютно незнакомого человека чтоб за меня заплатили? Переводом тоже нельзя! Ребята вы че налоги таким образом обходите ? Либо наладьте терминал в туалете, либо сделайте переводы или оплату по QR коду, либо тогда вообще не берите денег! Прошу обратить внимание связь на самом деле ловит стабильно!!!
Polli
12 деңгейлі қала білгірі
23 тамыз 2025
Туалет чистый, комфортный. Звезда только за это. На входе сидит хамка. При ошибке оплаты картой обвинила меня что с картой проблемы. Когда предложила другой оплатить, сказала что интернет отключают в районе, у меня не работает вот и не проходит. На моё замечание что у меня-то всё работает, тут же переобулась и сказала что тут всегда не работает . На слова что это они оказывают услугу и должны такие проблемы решать, начала орать что ей пофиг и её это не касается и вообще должны с наличными ездить. На всей трассе М4 впервые с таким столкнулась.
1
Екатерина Зубарева
4 деңгейлі қала білгірі
18 тамыз 2025
Это полный ужас! Туалет платный, но внутри грязь и вонь. На мои замечания меня же и послали. Сказали вслед, чтобы я больше не приезжала к ним. Даже в совке не было такого безобразия!!!
1
Жарнаманы орналастыру
Қате туралы хабарлау
Көмек
Сервистер
Бағыттар
Кептелістер
Yandex Map Editor
Метроның сызбасы
Картаны жасау
Карты сервисінің API
Жеке
Бетбелгілер мен көлігім
Менің пікірлерім
Менің карталарым
Баптаулар
Бизнес үшін
Жеке кабинет
Карты сервисіндегі жарнама
Өз ұйымыңды қосу
Қызмет туралы
Пайдаланушы келісімі
Ұялы қолданба
Яндекс Карты — қай жерде тамақтанатыныңызды, қайда баратыныңызды, не істейтініңізді таңдаңыз.
© 2001–2026 «Яндекс» ЖШҚ
Деректер көзі