Іздеу
Маршруты

Ташир Пицца

Шолу
Фотосурет
81
Пікірлер
912
Филиалдар
Ерекшеліктер

Мекенжай

Шахты, проспект Победа Революции, 130Г
Кіретін есіктерді көрсету
Бағыт

Контактілер

8 (800) 551-30-02
Телефон нөмірін көрсету
tashirpizza.ru

Жұмыс уақыты

Жұмыс кестесі көрсетілмеген
Қосу
Барлық желі бөлімшелері

Жету жолы

Магазин Книги
125 м
4
Магазин КнигиШахты – Центральный рынокЦентральный рынокБаняАкваточка
Тұрақтарды көрсету

Ерекшеліктер

Жеткізу
Асты алып шығару
Картамен төлеу
Wi-Fi
Балалар мәзірі
Онлайн алдын ала тапсырыс беру
Фудкортта орналасқан
Пандус
Өзіңізбен бірге кофе
Бағалар:орташа
Орташа шот:200–1000 р.
Қолма-қол ақшасыз кеңестер түрлері:Delivery Club Tips
Төлем тәсілі:қолма-қол ақшалай, онлайн
Ұйым туралы толығырақ
Панорама
Ұйым иесі ақпараттың өзектілігін бақылап отырады

Келушілер саны және жұмыс кестесі

13:00Әдетте орташа жүктемелілік
Дс
Сс
Ср
Бс
Жм
Сб
Жс

Жанындағы ұқсас орындар

Сицилия
Рейтинг 4,9
Суши даром
Рейтинг 4,2
Империя мяса
Рейтинг 4,9
Рейтинг 4,7
1990 баға
Осы орында бағалаңыз

912 пікір

Әдепкі бойынша
Елизавета Давыдова
3 деңгейлі қала білгірі
14 қаңтар
Заведение супер!! Обслужила милая и доброжелательная девушка. Пицца свежая и вкусная . Пиццу подогрели. Предложили комбо,его мы и взяли. Картофель фри хрустящий,в меру посоленный. Наггетсы тоже хрустящие и очень вкусные.Цены низкие всего 520 руб и вся семья поела. Все понравилось!! Столы чистые и ухоженные. Интерьер в новогодней тематике ведь на улице зима. Туалет безупречно чистый и удобный
1
1
Ұйым жауабын қарау
марина д.
3 деңгейлі қала білгірі
14 қаңтар
Добрый день. Хочу оставить положительный отзыв о заведении. Начнем с чистоты. Все столы убраны. Большой ассортимент пиццы. Вежливая и приятная девушка- продавец, все рассказывает и предлагает. Помогла определиться с выбором.взяли комбо наборы. Нагетсы и фри горячие, с пылу жару! Еда была вкусная. А цена приятно удивила. Ещё туалет в этом заведении это отдельная сказка! Однозначно рекомендую это заведение.
2
1
Ұйым жауабын қарау
Павел Милькин
3 деңгейлі қала білгірі
2 қаңтар
Очень приятное заведение,хороший персонал,все доброжелательные Безумно вкусная еда,а главное-сытная!!! В заведении всегда чисто,видно,что за этим следят!! По мере готовности все очень быстро Обязательно посетим еще раз!!
1
Ұйым жауабын қарау
Жарнаманы орналастыру