Іздеу
Маршруты

Сервисник

Шолу
Жаңалықтар
23
Фотосурет
182
Пікірлер
117
Филиалдар
Ерекшеліктер

Мекенжай

Ұйым келесі мекен-жайға көшті:
Новороссийск, улица Героев Десантников, 2/3

Контактілер

+7 (8617) 30-61-66
Телефон нөмірін көрсету
servicenik.ru
1

Жұмыс уақыты

Жұмыс кестесі көрсетілмеген
Қосу
Барлық желі бөлімшелері

Жету жолы

15-й микрорайон
19 м
4
15-й микрорайонПионерская улица, 37Южная улицаГимназия № 6Пионерская роща
Тұрақтарды көрсету

Ерекшеліктер

Картамен төлеу
Орнату
Үйге шығу
Кепілдік жөндеу
Мүгедектігі бар адамдарға арналған тұрақ
Сервистік қызмет көрсету
Қызметкерлерді шақыру батырмасы
Итпен мүмкін
Кепілдік
Жануарлармен кіру:барлық жануарларға рұқсат берілген
Техниканы жөндеу:Теледидарлар, мониторлар, аудиотехника, бейне техникасы, құлаққаптар, ақылды динамиктер
Төлем тәсілі:жеңілдікті санаттарға қызмет көрсету бойынша жеңілдіктер, алдын ала төлеу, қолма-қол ақшалай, картамен төлеу, банктік аударым бойынша, шарт бойынша төлеммен, бөліп төлеу, қолма-қол ақшасыз, онлайн
Науқандар:жеңілдіктер, арнайы ұсыныстар
Ұйым туралы толығырақ
Панорама
Сіз осы ұйымның иесісіз бе?

Келушілер саны және жұмыс кестесі

21:00Жабық
Дс
Сс
Ср
Бс
Жм
Сб
Жс

Жанындағы ұқсас орындар

Пилот
Рейтинг 4,5
IDocСервис
Рейтинг 5,0
IDocСервис
Рейтинг 5,0
IDocСервис
Рейтинг 5,0
Осы орында бағалаңыз

117 пікір

Әдепкі бойынша
Никита К.
4 деңгейлі қала білгірі
25 шілде 2025
Обратился в данную компанию с поломкой стайлера Dyson, ребята оперативно сделали диагностику(обращу внимание, бесплатную) и устранили неисправность даже в более короткие сроки, чем обещали, огромное спасибо, буду обращаться при необходимости только к вам👍👍👍
1
Ұйым жауабын қарау
Kirill S
13 деңгейлі қала білгірі
7 шілде 2025
Удобное расположение, парковка, вежливый персонал. Ремонт робота пылесоса тефаль. Замена батарейки. Батарея была в наличии. замена за сутки. документы оформлены.
1
Ұйым жауабын қарау
Cергей М.
5 деңгейлі қала білгірі
28 тамыз 2025
Отдавал в ремонт робот пылесос для бассейна. Перед тем как отдать пылесос уточнил что они имеют опыт сервиса и что смогут починить. Однако, прошла неделя, а ответа не было. Отвечали что мастер загружен. Я приехал сам к ним в офис и оказалось что они его не только не починили, а ещё и по моему хуже сделали. До сдачи крыльчатка вентилятора туго проворачивалась, а сейчас совсем связь с блоком управления нет. Никому не советую обращаться к таким горе профессионалам. Вот теперь они не могут меня найти в своей базе, что я им отдавал робот пылесос - не красиво. Не смотря на то что я квитанцию прикрепил. Так как я и думал, после вашего ремонта вы мне кабель повредили. Отослал робот в Москву и они обнаружили что кабель был поврежден. А робот пылесос не работал изначально из за того что на вале крыльчатки намотались волоса. Вот такие у нас профессора ремонтники в городе работают. Вот так я совершил огромную ошибку отдав робота в Сервисник. Не советую никому отдавать технику в ремонт в Сервисник.
2
Ұйым жауабын қарау
Жарнаманы орналастыру